«Киевсгорстрой» констатирует падение цен на новострои

23.12.2010 20:15
Статьи о недвижимости | «Киевсгорстрой» констатирует падение цен на новострои У холдингової компанії "Київміськбуд"визнають, що на тлі економічної кризи ціни на нове житло впали.

"Ціни дійсно впали, але не до тих меж, про які мріяли окремі покупці і писали окремі ЗМІ. А якщо перерахувати все це за курсом долара, то виходить приблизно одне і те ж", - заявив голова правління холдингу Михайло Голиця сьогодні в ході Інтернет -конференції "Будівництво житла: гарантії та права інвесторів " на порталі ЛІГА.net.

Статья по теме: Вместо хозплощадок на придомовых территориях будут строить зоны для занятия спортом

Він також повідомив, що "Київміськбуд"сьогодні продає 2065 квартир у 22 житлових будинках Києва, ціна продажу по столиці - від 7900 грн. до 16347 грн. за метр квадратний.

"У Бучі квартири продаємо за 6870 грн., в Запоріжжі - по 6400, в Севастополі ціна буде близько 7 тис., ми визначимося в найближчі дні, в Полтаві - 4830 грн., в Житомирі - 5937. За програмою" Доступне житло "холдингова компанія продає квартири в Бучі по 4504 грн ", - додав М. Голиця.
www.zagorodna.com
Понравился материал?Подпишись на рассылку
Ваши комментарии:
Ваше мнение будет первым. Спасибо Вам за прочтение статьи. Желаю счастья! Прошу в комментарии ниже поделиться Вашим мнением
 
 
Войти