Объемы строительства в Черновицкой области сократились вдвое

24.08.2010 09:50
Статьи о недвижимости | Объемы строительства в Черновицкой области сократились вдвое Будівельними підприємствами Чернівецької області за січень-липень 2010 виконано будівельних робіт на суму 226,7 млн гривень, що в 2,1 рази менше, ніж у січні-липні 2009 року.
Про це повідомляє Головне управління статистики в Чернівецькій області.
Згідно з даними, в січні-липні 2010 року працювали будівельні підприємства всіх районів, крім Путильського. "Серед цих районів у п'яти відбувся спад обсягів будівельних робіт", - наголошується в повідомленні.

Статья по теме: Суд запретил проводить реконструкцию Гостиного двора

"У Чернівцях і Новодністровську обсяги стройработ скоротилися в два і три рази відповідно. Будівельними підприємствами в цих містах виконано відповідно 67,7% і 20,8% будівельних робіт від общеобласного показника", - наголошується в повідомленні.
Згідно з даними, у загальному обсязі частка нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення склали 84,4%, частка капітального та поточного ремонтів - 12,4% і 3,2% відповідно.
Як повідомлялося раніше, за січень-травень 2010 обсяги будівельних робіт у Чернівецькій області скоротилися на 54,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року - до 127,8 млн гривень.
КорресподенТ.net
Теги к контенту: строительство
Понравился материал?Подпишись на рассылку
Ваши комментарии:
Ваше мнение будет первым. Спасибо Вам за прочтение статьи. Желаю счастья! Прошу в комментарии ниже поделиться Вашим мнением
 
 
Войти