List of celebrities, too cheap in the sale of property in 2013

20.01.2014 01:00
Articles about real estate | List of celebrities, too cheap in the sale of property in 2013 The real estate market is fickle: housing is cheaper and more expensive - and not everyone can podgadat right time to sell your home. Not immune to failures and celebrities.
Forbes склав список 9 знаменитостей , які втратили найбільші суми при продажу свого житла. У трійку «лідерів» увійшли:

Кеті Перрі , яка купила будинок у Голлівуді в 2011 році за $ 6,5 млн , щоб облаштувати в ньому любовне гніздечко з чоловіком Расселом Брендом . Але не встигли вантажівки з меблями доїхати до ганку будинку , як пара розлучилася . Будинок тут же був проданий , всього за $ 5,65 млн.

Related article: Journalist Lurie recalled «luxury estates» Tymoshenko and Klitschko


Різ Уізерспун , безуспішно намагалася продати за $ 10 млн ранчо , придбане їй раніше за $ 5,8 млн. Після багаторазових знижень ціни актрисі довелося продати його собі в збиток - за $ 4983500 .

Майкл Джордан , роками не залишає спроб продати свій особняк в Чикаго. Виставлений на ринок з ціною в $ 29 млн , будинок в підсумку подешевшав до $ 21 млн. - і все ще не знайшов нового покупця. Спроба продати особняк з аукціону також виявилася провальною.


Серед решти відомих фінансових невдах ринку нерухомості - Енді Макдауелл , Хейлі Дафф , Райан Філіп , Крістіна Агілера , Кейт Уолш і Олівія Уайлд .

Prian.ru
Content tags: celebrity real estate
Did you like the material?Subscribe to our newsletter
Your comments:
Your opinion will be the first. Thank you for reading this article. I wish you happiness! Please share your opinion in the comment below.
 
 
Sign