Плата за землю: популярні питання





Google+
17.05.2011 11:05
Статті про нерухомість | Плата за землю: популярні питання Використання землі в Україні є платним.

На запитання наших платників, що стосуються плати за землю, відповідає завідувач сектору адміністрування майнових податків Тетяна Акуленко, повідомляє відділ масово - роз'яснювальної роботи ДПІ у Нахімовському районі м. Севастополя.

Питання: На кого поширюються пільги зі сплати податку на землю?


Відповідь: Пільгові категорії громадян визначені статтею 281 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI. Це інваліди I і II груп, громадяни, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни", громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, громадяни, які мають трьох і більше дітей у віці до 18 років, пенсіонери за віком.

Питання: З якого часу необхідно сплачувати податок на землю?

Відповідь: Власники та землекористувачі зобов'язані сплачувати земельний податок з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. Це регламентовано п.287.1. статті 287 Податкового Кодексу.

Сплатити земельний податок можна в будь-якому відділенні банку або на пошті протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

www.zagorodna.com
Теги до контенту: земельна ділянка
Сподобався матеріал?Підпишись на розсилку
Ваші коментарі:
Ваша думка буде першою
 
 
Увійти