Як легалізувати «самобуд»?





Google+
28.08.2011 08:15
Статті про нерухомість | Як легалізувати «самобуд»? Згідно зі ст. 376 Цивільного кодексу України, особа, яка здійснила самочинне будівництво, не набуває права власності на побудований об'єкт.

Право власності на таке майно може бути визнане за рішенням суду. Але, у випадку якщо ви скоїли самобуд на землі, на яку у вас немає прав і власник (користувач) цієї землі заперечує проти визнання права власності на об'єкт нерухомості, побудований на його володіннях, то такий об'єкт підлягає знесенню.

У разі самобуду на не відведеній для цього земельній ділянці, практика йде шляхом визнання права власності на таку будову, у разі якщо особа, яка самовільно звела об'єкт нерухомості на землі, не відведеній для цієї мети, отримала земельну ділянку під уже збудований об'єкт. А також, якщо власник (користувач) земельної ділянки самовільно побудував об'єкт, який не порушує прав інших осіб.

Другий - це спрощений спосіб відповідно до перехідних положень закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 12 березня 2011 року.

building.ua 
Сподобався матеріал?Підпишись на розсилку
Ваші коментарі:
Ваша думка буде першою
 
 
Увійти