Що змінилось при сплаті податку під час продажу об'єктів незавершеного будівництва

18.06.2020 00:00
Державна податкова служба роз’яснює зміни у законодавстві щодо сплати податку під час продажу об'єктів незавершеного будівництва. Картинка: Що змінилось при сплаті податкуЗміни у Податковому кодексі набули чинності 23 травня 2020 року згідно з законом, прийнятим ще у січні.

Роз’яснення стосуються сплати податку на доход, отриманого від продажу об'єкту незавершеного будівництва. Також встановлюються його розміри та умови сплати.

Стаття по темі: Чи можна виписати людину з квартири без її згоди?

Загалом продаж об'єкту незавершеного будівництва оподатковується у порядку, визначеному для об'єктів нерухомого майна, а об'єкти незавершеного будівництва включено до п. 172.1 ст. 172 Податкового кодексу.

Що пояснює ДПС про сплату податку під час продажу об'єктів незавершеного будівництва

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року об'єктів незавершеного будівництва, за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується податком на доходи фізичних осіб.
Дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об'єктів нерухомості – незавершеного будівництва, підлягає оподаткуванню за ставкою 5%.

Податкова зазначає, що нарахування податку при обміні нерухомого майна здійснюється, виходячи з ціни, зазначеної в договорі, але не нижче оціночної вартості такого об'єкта.

www.zagorodna.com/uk
Теги до контенту: поради з нерухомості
Сподобався матеріал?Підпишись на розсилку
Ваші коментарі:
Ваша думка буде першою. Дякую Вам за прочитання статті. Бажаю щастя! Прошу в коментарі нижче поділитися Вашою думкою.
 
 
Увійти