Восстановление рынка недвижимости Украины начнется в 2010 году

25.08.2009 00:00
Новости о недвижимости | Восстановление рынка недвижимости Украины начнется в 2010 году Специализирующаяся на недвижимости консалтинговая компания CB Richard Ellis (CBRE) ожидает, что восстановление рынка недвижимости Украины начнется в 2010 г.

Компанія повідомила про 97%-ном падіння обсягу операцій на ринку в 1П09, однак вона очікує зростання обсягу операцій у 2П09. CBRE прогнозує зростання орендних ставок починаючи з 2П11, повідомляє КепіталТаймз.
Думка Astrum: Ми вважаємо прогноз CBRE занадто консервативним, і ми очікуємо, що зростання орендних ставок почнеться в 2010 р.
Наша точка зору підтверджується ознаками того, що світова економіка досягла дна, і прогнозами, що економіка США повинна показати зростання в 4Кв09. Продажі житла в США ростуть четвертий місяць підряд, відображаючи повернення відкладеного попиту.
Ми підтверджуємо наші рекомендації по акціях девелоперів ТММ (TR61 GR: КУПУВАТИ) і KDD Group (KDDG LN: спекулятивні КУПУВАТИ).
www.business-realty.com.ua

Понравился материал?Подпишись на рассылку
Ваши комментарии:
Ваше мнение будет первым. Спасибо Вам за прочтение статьи. Желаю счастья! Прошу в комментарии ниже поделиться Вашим мнением
 
 
Войти