Тимошенко предлагает выделить 100 млн.грн. на строительство жилья для молодежи

25.02.2009 00:00
Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко пропонує з 1 млрд.грн. Державної іпотечної установи 100 млн.грн. виділити на фінансування будівництва житла для молоді. Про це вона заявила в ході засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у своєму виступі Міністр у справах сім`ї, молоді та спорту Юрій Павленко зазначив, що на сьогоднішній день з усіх доручень Міністерству не виконано тільки доручення щодо впровадження механізмів стимулювання підприємств, які спрямовують кошти на будівництво житла для молоді, а також не вирішене питання збільшення на 100 млн.грн. коштів для кредитування молодіжного житла.
Ю. Павленко підкреслив, що в даний час ці питання вирішуються в рамках робочої групи з питань будівництва, яку очолює Віталій Гайдук.
У свою чергу, Ю. Тимошенко підкреслила, що якщо готові проекти законів і постанов з питання стимулювання, вони будуть включені до порядку денного засідання Кабінету Міністрів в наступну середу.
Відносно збільшення коштів Прем`єр запропонувала до проекту постанови, який буде прийнятий на засіданні уряду сьогодні, включити пункт про те, щоб з 1 млрд.грн. іпотечної установи 100 млн.грн. виділити на фінансування будівництва житла для молоді.
Нагадаємо, в 2009 році Державна іпотечна установа планує випустити облігації на загальну суму 1 млрд. грн., Термін обігу - 5 і 7 років. В якості забезпечення виконання зобов`язань по облігаціях буде використана державна гарантія, видана 30 грудня 2008.
https://news.liga.net/

Понравился материал?Тимошенко предлагает выделить 100 млн.грн. на строительство жилья для молодежиПодпишись на рассылку
Ваши комментарии:
Ваше мнение будет первым. Спасибо Вам за прочтение статьи. Желаю счастья! Прошу в комментарии ниже поделиться Вашим мнением
 
 
Войти