Fraudsters took over 300 hectares of land in Cherkasy

07.02.2011 10:40
Property News | Fraudsters took over 300 hectares of land in Cherkasy Policemen the Interior Ministry of Ukraine in Cherkasy region exposed the gang, whose members plundered lands of the state reserve fund in one of the districts. Як повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України, організував і очолив угруповання мешканець Київської області, до складу увійшли 2 чоловіків, також жителів Київської області.

«У період 2009-2010 років зловмисники, маючи на меті набуття права на земельні ділянки, ввели в оману 140 мешканців Київської області та шахрайським шляхом отримали у них нотаріальні доручення на право купувати, розпоряджатися від їхнього імені будь-якими земельними ділянками, що знаходяться на території Україні. При цьому учасники злочинного угруповання приховали від довірливих селян відомості про їхнє право на безкоштовне отримання землі », - наголошується в повідомленні.

Related article: Kyiv Racecourse returned 500 hectares

Надалі, при підготовці попереднього узгодження землевпорядної документації шахраї від імені всіх 140 громадян підготували і надали в одній з райадміністрацій Черкаської області свідомо підроблені документи. На підставі фіктивних паперів зловмисники заволоділи земельними ділянками в адміністративних межах восьми сільських рад Черкаської загальною площею близько 278 га.

Прес-служба відзначає, що в результаті таких дій державі завдано збитків на загальну суму 3 млн. 772 тис. грн.

У ході досудового слідства відшкодовано 950 тис. грн збитків. Накладено арешт на майно обвинувачених на загальну суму 1 млн. 200 тис. грн.

За даним фактом прокуратурою області порушено кримінальну справу за ч.3 ст.28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч.4 ст.190 (шахрайство) та ч.2, 3 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального Кодексу України.

В даний час розслідування завершено і справу направлено до суду.

ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА
Did you like the material?Subscribe to our newsletter
Your comments:
Your opinion will be the first. Thank you for reading this article. I wish you happiness! Please share your opinion in the comment below.
 
 
Sign