How to choose a finished house?

13.09.2010 19:07
Якщо ви не знаєте, як вибрати будинок, який підійде вам, то спочатку почніть з простого питання:
-Для чого потрібен вам будинок, наприклад, для постійного проживання, відпочити влітку чи взимку;
-Скільки людей у вашій родині і чи збираєтеся ви брати гостей можливо навіть з ночівлею;
-Чи є у сім'ї люди похилого віку. Також треба знати технічні моменти, наприклад як опалюється ваш майбутній будинок, який вид грунту знаходиться під фундаментом будинку, чи є можливість провести електромережу і так далі. Список таких питань дуже великий. І щоб хоч трохи мати уявлення про них вам потрібно знати хоча б відповіді на первинні питання.

Related article: The correct entrance is a pledge of your well-being


Краще не поспішайте з вибором, а добре все обміркуйте.

Обговоріть ці питання в колі сім'ї.

Ще кілька речей, на які необхідно звернути пильну увагу:

Глибина залягання грунтових вод і глибина промерзання.

Краще перевірити самому - взявши лопату і викопавши яму глибиною 2-2.5 метра. Буде дуже помітна глибина промерзання грунту взимку - по заглибленню корінців багаторічних трав і ходів личинок комах і відповідно рівень грунтових вод. Це потрібно знати для визначення типу і обсягу фундаменту і підземної частини котеджу. А яму використовуйте для відхожого місця.

Комунікації.

Підземні - каналізація та водопровід, іноді газ і електрику.

Краще газ та електрику мати зовні. Для каналізації рекомендується пластик, зазвичай поліетилен різної щільності або полівінілхлорид (ПВХ). Водопровід - поліпропілен, мідні труби, газ - сталеві безшовні. Поліетилен низької щільності (ПНП) для каналізації переважно. Слід пам'ятати при прокладці про ухили і компенсації температурної деформації труб від гарячих стоків. Крім того, якщо прокладка відкритим способом з якихось причин утруднена або неможлива, рекомендуємо горизонтально направлене буріння. Труби необхідно добре теплоізолювати, що б не замерзали. Установку каналізації краще довірити професіоналам. Але обов'язково особисто перевірити перед засипанням! Бажано підвести підземні комунікації до зведення стін котеджу. Щоб потім їх не довбати.
www.sribno.net
Content tags: house construction
Did you like the material?Subscribe to our newsletter
Your comments:
Your opinion will be the first. Thank you for reading this article. I wish you happiness! Please share your opinion in the comment below.
 
 
Sign