How to buy an apartment from the owner of a mortgage loan is not repaid?

20.02.2011 12:15
У офіційних засідань годину, коли криза не дозволила багато покупцям квартири І Далі погашатися іпотечній кредит, велику практику отримавших догоди з перепродаж заставних квартир від одних власників, які купили, але не погасили кредит за Дану нерухомість, новим власника. Про ті, Як купить вподобань вам квартиру, ЯКЩО майно знаходится Під Заставою у банку, розповідає адвокат Олег Сухов, Провідний юрист «Першого Столичного юридичного Центру».

Спосіб № 1 - Самий просто І небезпечний

Протокол здійснюється в Наступним порядку. Покупець нерухомості оплачує банку суму, Що залишилась по кредиту І отрімує лист І заставну про Повне погашення кредиту, які разом з договором купівлі-продаж передаються до реєструючого органу - Росреестра. Після передачі зазначених ДОКУМЕНТІВ до реєструючого органу після п'яти Днів (прискорення вариант) або по закінченні двох тіжнів (звичайний вариант) знімається Обтяження з майна у вігляді змусив І, по-друге, здійснюється реєстрація переходу Право власності від продавця до покупця. Покупець отрімує нове Свідоцтво про державну реєстрацію права, вільне від Обтяження.

Чім небезпечний офіційних засідань Спосіб здійснення догоди? Після погашення кредиту І до РЕЄСТРАЦІЇ переходу Право власності за договором купівлі-продаж права пройде, щонайменш, 5 Днів. За цею Період годині продавець Може відмовітіся від догоди І Право власності на продаваних об'єкт залишится за продавцем. При цьому об'єкт нерухомості буде звільнений від застави. Покупець же, Який здійснів погашення кредиту за продавця, змушеній буде звертати до суду з вимог про стягнення сплачених Йому банку або продавця грошів на рахунок погашення кредиту, а Це значная Втрата годині, грошів І не гарантованого результат Вирішення спору.

Спосіб № 2 - Більш дороги І Надійний

Шлях другий, більш дороги І Трохи більше Довгий, Щодо ПЕРШИЙ, при цьому повністю страхує ризико покупця квартири або нежитлове приміщення.

У відповідності з данім способом придбання заставної квартири, Спочатку в реєструючий орган подається комплект ДОКУМЕНТІВ купівлі-продаж майна, потім, після здійснення РЕЄСТРАЦІЇ переходу Право власності за договором купівлі-продаж від банку подається лист про Повне погашення кредиту та Заставна.

Реєстраційна служба Спочатку реєструє Перехід Право власності від продавця до покупця Зі збереженням Обтяження, а потім здійснюється зняття Обтяження. Грошові кошти за угіддя закладаються в банківську комірку з певне правом доступу до нетто І в обов'язковій прісутності працівніка банку. У банківську комірку, закладаються крім грошових коштів за придбання квартиру або офіс, так само залишилась грошові кошти в погашенні кредиту (застави).

Після догоди співробітнік банку вілучає з банківської коміркі суму в погашенні застави, продавець забирає Що залишилась для нього грошові кошти.

Адвокат Сухов Олег, Провідний юрист «Першого Столичного юридичного Центру»
Did you like the material?How to buy an apartment from the owner of a mortgage loan is not repaid?Subscribe to our newsletter
Your comments:
Your opinion will be the first. Thank you for reading this article. I wish you happiness! Please share your opinion in the comment below.
 
 
Sign