How to buy an apartment from the owner of a mortgage loan is not repaid?

20.02.2011 12:15
У офіційних засідань годину, коли криза не дозволила багато покупцям квартири І Далі погашатися іпотечній кредит, велику практику отримавших догоди з перепродаж заставних квартир від одних власників, які купили, але не погасили кредит за Дану нерухомість, новим власника. Про ті, Як купить вподобань вам квартиру, ЯКЩО майно знаходится Під Заставою у банку, розповідає адвокат Олег Сухов, Провідний юрист «Першого Столичного юридичного Центру».

Спосіб № 1 - Самий просто І небезпечний

Related article: How to determine the legality of a new building

Протокол здійснюється в Наступним порядку. Покупець нерухомості оплачує банку суму, Що залишилась по кредиту І отрімує лист І заставну про Повне погашення кредиту, які разом з договором купівлі-продаж передаються до реєструючого органу - Росреестра. Після передачі зазначених ДОКУМЕНТІВ до реєструючого органу після п'яти Днів (прискорення вариант) або по закінченні двох тіжнів (звичайний вариант) знімається Обтяження з майна у вігляді змусив І, по-друге, здійснюється реєстрація переходу Право власності від продавця до покупця. Покупець отрімує нове Свідоцтво про державну реєстрацію права, вільне від Обтяження.

Чім небезпечний офіційних засідань Спосіб здійснення догоди? Після погашення кредиту І до РЕЄСТРАЦІЇ переходу Право власності за договором купівлі-продаж права пройде, щонайменш, 5 Днів. За цею Період годині продавець Може відмовітіся від догоди І Право власності на продаваних об'єкт залишится за продавцем. При цьому об'єкт нерухомості буде звільнений від застави. Покупець же, Який здійснів погашення кредиту за продавця, змушеній буде звертати до суду з вимог про стягнення сплачених Йому банку або продавця грошів на рахунок погашення кредиту, а Це значная Втрата годині, грошів І не гарантованого результат Вирішення спору.

Спосіб № 2 - Більш дороги І Надійний

Шлях другий, більш дороги І Трохи більше Довгий, Щодо ПЕРШИЙ, при цьому повністю страхує ризико покупця квартири або нежитлове приміщення.

У відповідності з данім способом придбання заставної квартири, Спочатку в реєструючий орган подається комплект ДОКУМЕНТІВ купівлі-продаж майна, потім, після здійснення РЕЄСТРАЦІЇ переходу Право власності за договором купівлі-продаж від банку подається лист про Повне погашення кредиту та Заставна.

Реєстраційна служба Спочатку реєструє Перехід Право власності від продавця до покупця Зі збереженням Обтяження, а потім здійснюється зняття Обтяження. Грошові кошти за угіддя закладаються в банківську комірку з певне правом доступу до нетто І в обов'язковій прісутності працівніка банку. У банківську комірку, закладаються крім грошових коштів за придбання квартиру або офіс, так само залишилась грошові кошти в погашенні кредиту (застави).

Після догоди співробітнік банку вілучає з банківської коміркі суму в погашенні застави, продавець забирає Що залишилась для нього грошові кошти.

Адвокат Сухов Олег, Провідний юрист «Першого Столичного юридичного Центру»
Did you like the material?Subscribe to our newsletter
Your comments:
Your opinion will be the first. Thank you for reading this article. I wish you happiness! Please share your opinion in the comment below.
 
 
Sign